Wielka akcja bezpłatnego chipowania psów

Urząd Miejski w Wolsztynie we współpracy z Powiatowym Lekarzem Weterynarii – zgodnie z założeniami Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Wolszty (...)

Wolsztyn wysoko w rankingu Wspólnoty

Uprzejmie informujemy, iż opublikowanym rankingu pisma Wspólnota wydatków inwestycyjnych samorządów za lata 2014–2016 Wolsztyn nie dość, że w porównaniu z latami 2013-2015 awansował o (...)

Budżet Obywatelski Gminy Wolsztyn na 2018 r. – zagłosuj!

Już 2 października rusza głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Wolsztyn na 2018 r.  Na projekty zakwalifikowane do budżetu obywatelskiego będzie można głosować do 20 października 2017 r (...)

Podpisano umowę na 1,2 mln

W dniu 25 września 2017 r. Burmistrz Wolsztyna – Wojciech Lis wraz ze Skarbnikiem Gminy – Anną Prządka w obecności Wojewody Wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna - podpisali w Wielkopolskim Urzędzie Wojew&oac (...)

Nowa bryła obiektu MOSIR w Wolsztynie

Zakończono projekt budowlany na nadbudowę, rozbudowę oraz przebudowę miejskiego ośrodka sportu i rekreacji w Wolsztynie.

(...)

Ponad milion dofinansowania na edukację

Dnia 15 września 2017 r. Burmistrz Wolsztyna – Wojciech Lis wraz ze Skarbnikiem Gminy – Anną Prządka, podpisali w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu umowę o dofinansowanie projektu „Wyr&oacu (...)

Ogłoszono przetarg na dzierżawę pałacu